Dzień dobry,

nazywam się Małgosia Brolik (Piosek) i jestem absolwentką Akademii Podologii w Katowicach, gdzie pod skrzydłami Pani Kariny Szoty odbyłam praktyki w Gabinecie "Zdrowe Stopy", uzyskując tytuł specjalisty ds. podologii. Swoją wiedzę poszerzam nieustannie na kursach, wykładach, warsztatach i sympozjach oraz, co najważniejsze, podczas pracy w gabinecie. Stale zdobywam nowe i doskonalę już zdobyte umiejętności praktyczne między innymi pod okiem cenionego podologa - Pana Jana Cyrulika.

Małgosia Brolik (Piosek)

Podchodzę do mojej pracy poważnie oraz odpowiedzialnie, traktując swoich pacjentów z szacunkiem i bardzo indywidualnie. Każdy dzień w pracy to dzień pasji, satysfakcji i poczucia, iż jestem na właściwym miejscu. Jest to dla mnie bardzo ważne, iż mogę pomóc innym.

Swoja przygodę ze stopami zaczęłam od strony kosmetycznej jako technik usług kosmetycznych. Pierwszy kontakt miałam na zajęciach i wtedy odkryłam, iż mam bardzo wrażliwe stopy. Każdy zabieg podologiczny niósł ulgę, ale też mógł powodować dyskomfort. Potem w dalszej pracy w gabinecie kosmetycznym z fascynacją odkrywałam, jak można nieść pomoc klientom z problemami podologicznymi. Stopy to niezwykła część ciała; ich stan może wiele powiedzieć na temat kondycji całego organizmu. To był dla mnie sygnał, iż chcę stworzyć własny gabinet podologiczny.

Gabinet Podologiczny jest miejscem dla wszystkich osób borykających się z różnymi problemami w obrębie stóp, a także dla tych, którzy w profesjonalny sposób chcą się o nie zatroszczyć.

Bezpieczeństwo pacjenta jest priorytetem, używam najlepszych środków dezynfekujących, a wszystkie narzędzia są sterylne lub jednorazowego użytku. Wizytę w gabinecie poprzedzam dokładnym wywiadem z pacjentem w celu rzetelnego rozpoznania dolegliwości. Zaproponuję najlepszy sposób terapii ustalając częstotliwość oraz koszty leczenia.

Stopy są podstawą ciała. Dbajmy o nie, a zdrowo poprowadzą nas przez życie!

Zapraszam do Gabinetu!

 

Chcę podziękować wszystkim, którzy stanęli na mojej drodze do podologii min. rodzinie, przyjaciołom, znajomym oraz klientom. Dziękuję za wsparcie, wyrozumiałość i dobroć, bez których nie osiągnęłabym tak wiele.

Małgosia Brolik