Podolog w Twoim domu

Dojazd do domu Pacjenta

Często zdarza się, iż nasi Pacjenci nie mogą samodzielnie dotrzeć do naszego Gabinetu - jest to spowodowane różnymi dolegliwościami lub chorobami. I my to rozumiemy, dlatego nasz Gabinet proponuje dojazdy do domu.
Dojazd personelu podologicznego domu ma ułatwić funkcjonowanie osoby schorowanej lub leżącej w łóżku. W takich sytuacjach bardzo dużym problemem jest chociażby prawidłowe obcięcie paznokci. Często pojawiają się również inne dolegliwości - w szczególności, gdy nasz Pacjent ma problemy z krążeniem lub choruje na cukrzycę.

Oczywiście nasza pomoc nie kończy się jedynie na obcinaniu paznokci. Wszystko, co dzieje się na skórze stopy ma również ogromne znaczenie dla podologa (np. odciski, modzele, pękające i suche pięty, zmiany grzybicze). 

Jeżeli jesteś osobą, która potrzebuje wizyty profesjonalnego podologa dla siebie lub dla bliskiej osoby w domu - nie czekaj, tylko skontaktuj się z nami - tel. +48 721 461 023. Dopasujemy się do Twoich potrzeb.

Pamiętajcie! Usługi wykonywane przez nas są bezbolesne i bezpieczne. Zachowujemy wszelkie normy higieniczne, a narzędzia, których używamy są odpowiednio wysterylizowane.

Pozwólcie nam zaopiekować się Waszymi stopami!

Kiedy realizowane są dojazdy:

Każda ostatnia sobota miesiąca od godziny 8.00-15.00 - prosimy o wcześniejszą rezerwację telefoniczną.

Cena wizyty:

teren miasta Strzelce Opolskie cena usługi podologicznej + 80 PLN
dojazd do 10 km  cena usługi podologicznej + 100 PLN
dojazd do 20 km cena usługi podologicznej + 120 PLN
dojazd do 30 km cena usługi podologicznej + 140 PLN

 
Nie zapominajcie o bliskich, którzy nas otaczają w domu. Oni też chcą poczuć się komfortowo.

Zapraszam do kontaktu.

Wasza podolog, Gosia Piosek

Metamorfoza - odcisk